Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για την φιέστα κοριτσιών που διοργανώνει η ΚΟΠ σε συνεργασία με τη McDonald’s, χορηγό του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-17 στη Λάρνακα.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022 | ||
ΓΗΠΕΔΟ 1 | ||
TIME | TEAMS – K11 | REFEREE |
10:00 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
10:10 | ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
10:20 | ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
10:30 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
10:40 | Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
TIME | TEAMS – K14 | REFEREE |
10:50 | ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1- KIDS SOCCER SCHOOL | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:00 | ENGLISH SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:10 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:20 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – KIDS SOCCER SCHOOL | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:30 | ANOΡΘΩΣΗ 2 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:40 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – OMONOIA | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
11:50 | OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – OMONOIA | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
12:00 | OMOΝΟΙΑ – ANOΡΘΩΣΗ 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
TIME | TEAMS – K14 | REFEREE |
12:10 | ΛAKATAMIA – AEK | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
12:20 | OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 – AEK | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
12:30 | ANOΡΘΩΣΗ 3 – AEK | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
12:40 | AEK – AEΛ | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
12:50 | Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
TIME | TEAMS – K17 | REFEREE |
12:50 | AEK 2 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
13:00 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – OMONOIA 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
13:10 | AΠΟΕΛ – OMONOIA 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
13:20 | AΠΟΕΛ – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 | ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ |
13:30 | Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
13:40 | Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17 | |
13:50 | Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17 | |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022 | ||
ΓΗΠΕΔΟ 2 | ||
TIME | TEAMS – K11 | REFEREE |
10:00 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΠΟΕΛ | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
10:10 | KIDS SOCCER SCHOOL – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
10:20 | ΑΠΟΕΛ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
10:30 | ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
10:40 | Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
TIME | TEAMS – K14 | REFEREE |
10:50 | ENGLISH SCHOOL – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:00 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:10 | KIDS SOCCER SCHOOL – ENGLISH SCHOOL | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:20 | ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – ENGLISH SCHOOL | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:30 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:40 | OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – ANOΡΘΩΣΗ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
11:50 | AΠOΛΛΩN LADIES 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
12:00 | AΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
TIME | TEAMS – K17 | REFEREE |
12:10 | AMERICAN INTERNATIONAL – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
12:20 | OMONOIA – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
12:30 | ΛAKATAMIA – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
12:40 | ΛAKATAMIA – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
12:50 | Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
12:50 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – AΠΟΕΛ | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
13:00 | AΠΟΕΛ – AEK 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
13:10 | AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
13:20 | ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 | ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ |
13:30 | Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
13:40 | Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17 | |
13:50 | Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17 | |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022 | ||
ΓΗΠΕΔΟ 3 | ||
TIME | TEAMS – K11 | REFEREE |
10:00 | ΑΝΟΡΘΩΣΗ – KIDS SOCCER SCHOOL | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
10:10 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
10:20 | KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
10:30 | ΑΠΟΕΛ – KIDS SOCCER SCHOOL | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
10:40 | Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
TIME | TEAMS – K14 | REFEREE |
10:50 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:00 | KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:10 | ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:20 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:30 | ANOΡΘΩΣΗ 3 – OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:40 | AEΛ – ΛAKATAMIA | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
11:50 | AΠΟΕΛ – ΛAKATAMIA | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
12:00 | ΛAKATAMIA – ANOΡΘΩΣΗ 3 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
TIME | TEAMS – K17 | REFEREE |
12:10 | OMONOIA – ΛAKATAMIA | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
12:20 | ΛAKATAMIA – AMERICAN INTERNATIONAL | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
12:30 | AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – OMONOIA | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
12:40 | AEK 1 – OMOΝΟΙΑ | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
12:50 | Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
12:50 | OMONOIA 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
13:00 | AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
13:10 | AEK 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
13:20 | OMONOIA 2 – AEK 2 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ |
13:30 | Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
13:40 | Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17 | |
13:50 | Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17 | |
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022 | ||
ΓΗΠΕΔΟ 4 | ||
TIME | TEAMS – K11 | REFEREE |
10:00 | KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΕΚ | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
10:10 | ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΕΚ | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
10:20 | KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
10:30 | – | |
10:40 | Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
TIME | TEAMS – K14 | REFEREE |
10:50 | OMONOIA – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:00 | AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:10 | ANOΡΘΩΣΗ 2 – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:20 | OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:30 | AΕΛ – ΑΠΟΕΛ | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:40 | AΠOEΛ – ANOΡΘΩΣΗ 3 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
11:50 | OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 – AEΛ | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
12:00 | AΠΟΕΛ – OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
TIME | TEAMS – K17 | REFEREE |
12:10 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – AEK 1 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
12:20 | AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – AEK 1 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
12:30 | AMERICAN INTERNATIONAL – AEK 1 | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
12:40 | ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – AMERICAN INTERNATIONAL | ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ |
12:50 | – | – |
12:50 | Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
13:00 | – | – |
13:10 | – | – |
13:20 | – | – |
13:30 | Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις | |
13:40 | Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17 | |
13:50 | Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17 |