Το πρόγραμμα και οι διαιτητές για την φιέστα κοριτσιών

Η ΚΟΠ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τους διαιτητές για την φιέστα κοριτσιών που διοργανώνει η ΚΟΠ σε συνεργασία με τη McDonald’s, χορηγό του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ-17 στη Λάρνακα.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022
ΓΗΠΕΔΟ 1
TIME TEAMS – K11 REFEREE
10:00 ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10:10 ΑΠΟΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10:20 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10:30 ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10:40 Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις
TIME TEAMS – K14 REFEREE
10:50 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1- KIDS SOCCER SCHOOL ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:00 ENGLISH SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:10 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:20 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – KIDS SOCCER SCHOOL ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:30 ANOΡΘΩΣΗ 2 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:40 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – OMONOIA ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
11:50 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – OMONOIA ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12:00 OMOΝΟΙΑ – ANOΡΘΩΣΗ 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
TIME TEAMS – K14 REFEREE
12:10 ΛAKATAMIA – AEK ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12:20 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 – AEK ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12:30 ANOΡΘΩΣΗ 3 – AEK ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12:40 AEK – AEΛ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12:50 Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
TIME TEAMS – K17 REFEREE
12:50 AEK 2 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13:00 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 – OMONOIA 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13:10 AΠΟΕΛ – OMONOIA 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13:20 AΠΟΕΛ – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
13:30 Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
13:40 Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17
13:50 Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022
ΓΗΠΕΔΟ 2
TIME TEAMS – K11 REFEREE
10:00 ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΠΟΕΛ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10:10 KIDS SOCCER SCHOOL – ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10:20 ΑΠΟΕΛ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10:30 ΛΑΚΑΤΑΜΙΑ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
10:40 Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις
TIME TEAMS – K14 REFEREE
10:50 ENGLISH SCHOOL – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:00 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:10 KIDS SOCCER SCHOOL – ENGLISH SCHOOL ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:20 ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – ENGLISH SCHOOL ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:30 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 –  OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:40 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – ANOΡΘΩΣΗ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
11:50 AΠOΛΛΩN LADIES 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12:00 AΣΠΡΑΚΗΣ 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
TIME TEAMS – K17 REFEREE
12:10 AMERICAN INTERNATIONAL – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12:20 OMONOIA – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12:30 ΛAKATAMIA – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12:40 ΛAKATAMIA –  AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
12:50 Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
12:50 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 –  AΠΟΕΛ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13:00 AΠΟΕΛ – AEK 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13:10 AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13:20 ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES – ΛΕΥΚΟΘΕΑ 2 ΑΡΤΕΜΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
13:30 Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
13:40 Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17
13:50 Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022
ΓΗΠΕΔΟ 3
TIME TEAMS – K11 REFEREE
10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – KIDS SOCCER SCHOOL ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
10:10 ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΣΠΡΑΚΗΣ 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
10:20 KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
10:30 ΑΠΟΕΛ – KIDS SOCCER SCHOOL ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
10:40 Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις
TIME TEAMS – K14 REFEREE
10:50 ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:00 KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:10 ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 – ΑΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:20 ΑΣΠΡΑΚΗΣ 1 – ΑΝΟΡΘΩΣΗ 1 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:30 ANOΡΘΩΣΗ 3 – OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:40 AEΛ – ΛAKATAMIA ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
11:50 AΠΟΕΛ – ΛAKATAMIA ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12:00 ΛAKATAMIA – ANOΡΘΩΣΗ 3 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
TIME TEAMS – K17 REFEREE
12:10 OMONOIA – ΛAKATAMIA ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12:20 ΛAKATAMIA –  AMERICAN INTERNATIONAL ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12:30 AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – OMONOIA ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12:40 AEK 1 – OMOΝΟΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
12:50 Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
12:50 OMONOIA 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
13:00 AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
13:10 AEK 2 – ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ FC LADIES ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
13:20 OMONOIA 2 – AEK 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
13:30 Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
13:40 Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17
13:50 Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΦΙΕΣΤΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 08.05.2022
ΓΗΠΕΔΟ 4
TIME TEAMS – K11 REFEREE
10:00 KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΕΚ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
10:10 ΑΣΠΡΑΚΗΣ – ΑΕΚ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
10:20 KIDS SOCCER SCHOOL – ΑΣΠΡΑΚΗΣ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
10:30
10:40 Συγκέντρωση ομάδων Κ8 και Κ11 στο Γήπεδο 4 για βραβεύσεις
TIME TEAMS – K14 REFEREE
10:50 OMONOIA – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:00 AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:10 ANOΡΘΩΣΗ 2 – AΣΠΡΑΚΗΣ 2 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:20 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 1 – AΠΟΛΛΩΝ LADIES 2 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:30 AΕΛ – ΑΠΟΕΛ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:40 AΠOEΛ – ANOΡΘΩΣΗ 3 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
11:50 OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 – AEΛ ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
12:00 AΠΟΕΛ – OΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ 2 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
TIME TEAMS – K17 REFEREE
12:10 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 – AEK 1 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
12:20 AΠΟΛΛΩΝ LADIES 1 – AEK 1 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
12:30 AMERICAN INTERNATIONAL – AEK 1 ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
12:40 ΛΕΥΚΟΘΕΑ 1 –  AMERICAN INTERNATIONAL ΚΑΝΤΗΛΑΦΤΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ
12:50
12:50 Συγκέντρωση ομάδων Κ14 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
13:00
13:10
13:20
13:30 Συγκέντρωση ομάδων Κ17 στο γήπεδο 4 για βραβεύσεις
13:40 Βράβευση πρώτης σκόρερ Κ17
13:50 Απονομή Πρωταθλήτριας ομάδας Κ17

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ποινή σε Ειρήνη Μιχαήλ

Για ακόμη ένα παιχνίδι, η Λευκοθέα θα στερηθεί τις...

Το… πήρε πάνω της η Προξένου στο πρώτο ημίχρονο με χατ-τρικ!

Η Λακατάμια FC έφυγε νικήτρια από τη Λεμεσό, επικρατώντας...

(ΒΙΝΤΕΟ) Λουκρητία Χρυσοστόμου: «Ελπίζω να ισχύει για όλες τις Εθνικές…»

Το βράδυ της Παρασκευής έγιναν τα εγκαίνια του νέου...

Μπήκε αλλαγή και… έξι λεπτά μετά έσωσε τον βαθμό

Σημαντικό ρόλο για να έρθει η ισοπαλία στο ντέρμπι...

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ από το Καρμιώτισσα Χρυσομηλιά – Λακατάμια FC

Στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος γυνιακών, η...

ΑΛΛΑΓΗ στο Άρης – Απόλλων Ladies

Λόγω επανασποράς του Δημοτικού Σταδίου Γερμασόγειας, ο αγώνας Άρης...

(ΒΙΝΤΕΟ) Μετά τη… 10άρα έκπληξη στις εορτάζουσες

Η Απόλλων Ladies συνέχισε να έχει το απόλυτο στο...

Τα αποτελέσματα σε Α’ και Β’ όμιλο για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος Κοριτσιών Κ15

Με τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρόγραμμα...

«Φέτος αισθάνομαι ότι θα πάρω κάτι με την Λευκοθέα»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» ήταν η επιθετικός της Λευκοθέας, Ιφιγένεια Γεωργαντζή, η οποία μεταξύ άλλων ανάφερε: Για το ματς με την Ομόνοια:...

(ΒΙΝΤΕΟ) Μαριλένα Γεωργίου: «Το +7 είναι πολύ σημαντικό όμως δεν σταματάμε, τίποτα δεν τελείωσε»

Στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» μίλησε η ποδοσφαιρίστρια της Απόλλων Ladies, Μαριλένα Γεωργίου, η οποία αναφέρθηκε στη νίκη επί της Πάφος Γεροσκήπου FC,...

(ΒΙΝΤΕΟ) Άννα Σοφοκλέους: «Θα πάρουμε δυνάμεις και θα πάμε να αντεπεξέλθουμε όσο καλύτερα μπορούμε»

Δηλώσεις στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» παραχώρησε η ποδοσφαιρίστρια της Λακατάμιας FC, Άννα Σοφοκλέους. Αναφέρθηκε στη νίκη επί της Καρμιώτισσας Χρυσομηλιάς, στο ματς που...

Το τηλεοπτικό ματς της 10ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών

Με τρεις αγώνες συνεχίζεται την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου το Πρωτάθλημα Γυναικών με την διεξαγωγή της 10ης Αγωνιστικής. Απευθείας από το κανάλι Cytavision Sports 2 θα...

ΕΠΙΠΛΕΟΝ ποινή σε Ειρήνη Μιχαήλ

Για ακόμη ένα παιχνίδι, η Λευκοθέα θα στερηθεί τις υπηρεσίες της Ειρήνης Μιχαήλ. Η διεθνής Κύπρια παίκτρια που αποβλήθηκε με απευθείας κόκκινη κάρτα δέχθηκε...

Το… πήρε πάνω της η Προξένου στο πρώτο ημίχρονο με χατ-τρικ!

Η Λακατάμια FC έφυγε νικήτρια από τη Λεμεσό, επικρατώντας της Καρμιώτισσας Χρυσομηλιάς με 5-0 για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος γυναικών. Στο πρώτο ημίχρονο της...

(ΒΙΝΤΕΟ) Λουκρητία Χρυσοστόμου: «Ελπίζω να ισχύει για όλες τις Εθνικές…»

Το βράδυ της Παρασκευής έγιναν τα εγκαίνια του νέου γηπέδου της Λεμεσού, Alphamega Stadium. Στα εγκαίνια βρέθηκε και η παίκτρια του Άρη και της Εθνικής...

Μπήκε αλλαγή και… έξι λεπτά μετά έσωσε τον βαθμό

Σημαντικό ρόλο για να έρθει η ισοπαλία στο ντέρμπι με τη Λευκοθέα, έπαιξε η Λέλια Ρολάνδη της Ομόνοιας. Η νεαρή επιθετικός η οποία ήταν στον...

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ από το Καρμιώτισσα Χρυσομηλιά – Λακατάμια FC

Στα πλαίσια της 9ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος γυνιακών, η Καρμιώτισσα Χρυσομηλιά φιλοξένησε στη Λεμεσό τη Λακατάμια FC, με τις φιλοξενούμενες να παίρνουν τη νίκη...

ΑΛΛΑΓΗ στο Άρης – Απόλλων Ladies

Λόγω επανασποράς του Δημοτικού Σταδίου Γερμασόγειας, ο αγώνας Άρης - Apollon Ladies θα διεξαχθεί στο Κοινοτικό Γήπεδο Ασγάτας, την ερχόμενη Κυριακή 4 Δεκεμβρίου και...

ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ

«Φέτος αισθάνομαι ότι θα πάρω κάτι με την Λευκοθέα»

Καλεσμένη στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» ήταν η...

(ΒΙΝΤΕΟ) Μαριλένα Γεωργίου: «Το +7 είναι πολύ σημαντικό όμως δεν σταματάμε, τίποτα δεν τελείωσε»

Στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» μίλησε η ποδοσφαιρίστρια...

(ΒΙΝΤΕΟ) Άννα Σοφοκλέους: «Θα πάρουμε δυνάμεις και θα πάμε να αντεπεξέλθουμε όσο καλύτερα μπορούμε»

Δηλώσεις στην εκπομπή «Πάσα στο Γυναικείο Ποδόσφαιρο» παραχώρησε η...

Το τηλεοπτικό ματς της 10ης αγωνιστικής του Πρωταθλήματος Γυναικών

Με τρεις αγώνες συνεχίζεται την Κυριακή 4 Δεκεμβρίου το...

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ