Η πρώτη φάση των ομίλων του UEFA Champions League Γυναικών ξεκινά στις 4 και 5 Οκτωβρίου και οι αγώνες έχουν καθοριστεί.
Σύμφωνα με τη νέα μορφή, οι 16 υποψήφιοι αγωνίζονται σε τέσσερις ομίλους, παίζοντας εντός και εκτός έδρας έως τις 15 και 16 Δεκεμβρίου. Οι δύο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου θα προκριθούν στα προημιτελικά.
1η αγωνιστική
Τρίτη 5 Οκτωβρίου
Όμιλος Γ: Χόφενχαϊμ vs Κόγκε (19:45), Μπαρτσελόνα vs Άρσεναλ (22:00)
Όμιλος Δ: Χάκεν vs Λυών (19:45), Μπενφίκα vs Μπάγερν Μονάχου (22:00)
Τετάρτη 6 Οκτωβρίου
Όμιλος Α: Σερβέτ vs Γιουβέντους (19:45), Τσέλσι vs Βόλφσμπουργκ (22:00)
Όμιλος Β: Χάρκιβ vs Ρεάλ Μαδρίτης (19:45), Μπρέινταμπλικ vs Παρί Σεν Ζερμέν (22:00)
2η αγωνιστική
Τετάρτη 13 Οκτωβρίου
Όμιλος Α: Βόλφσμπουργκ vs Σερβέτ (19:45), Γιουβέντους vs Τσέλσι (22:00)
Όμιλος Β: Παρί Σεν Ζερμέν vs Χάρκιβ (19:45), Ρεάλ Μαδρίτης vs Μπρέινταμπλικ (22:00)
Πέμπτη 14 Οκτωβρίου
Όμιλος Γ: Κόγκε vs Μπαρτσελόνα (19:45), Άρσεναλ vs Χόφενχαϊμ (22:00)
Όμιλος Δ: Μπάγερν Μονάχου vs Χάκεν (19:45), Λυών vs Μπενφίκα (22:00)
3η αγωνιστική
Τρίτη 9 Νοεμβρίου
Όμιλος Α: Σερβέτ vs Τσέλσι (19:45), Γιουβέντους vs Βόλφσμπουργκ (22:00)
Όμιλος Β: Χάρκιβ vs Μπρέινταμπλικ (19:45), Παρί Σεν Ζερμέν vs Ρεάλ Μαδρίτης (22:00)
Τετάρτη 10 Νοεμβρίου
Όμιλος Γ: Μπαρτσελόνα vs Χόφενχαϊμ (19:45), Κόγκε vs Άρσεναλ (19:45)
Όμιλος Δ: Μπενφίκα vs Χάκεν (22:00), Λυών vs Μπάγερν Μονάχου (22:00)
4η αγωνιστική
Τετάρτη 17 Νοεμβρίου
Όμιλος Γ: Χόφενχαϊμ vs Μπαρτσελόνα (19:45), Άρσεναλ vs Κόγκε (22:00)
Όμιλος Δ: Χάκεν vs Μπενφίκα (19:45), Μπάγερν Μονάχου vs Λυών (22:00)
Πέμπτη 19 Νοεμβρίου
Όμιλος Α: Βόλφσμπουργκ vs Γιουβέντους (19:45), Τσέλσι vs Σερβέτ (22:00)
Όμιλος Β: Μπρέινταμπλικ vs Χάρκιβ (19:45), Ρεάλ Μαδρίτης vs Παρί Σεν Ζερμέν (22:00)
5η αγωνιστική
Τετάρτη 8 Δεκεμβρίου
Όμιλος Α: Σερβέτ vs Βόλφσμπουργκ (19:45), Τσέλσι vs Γιουβέντους (22:00)
Όμιλος Β: Χάρκιβ vs Παρί Σεν Ζερμέν (19:45), Μπρέινταμπλικ vs Ρεάλ Μαδρίτης (22:00)
Πέμπτη 9 Δεκεμβρίου
Όμιλος Γ: Άρσεναλ vs Μπαρτσελόνα (22:00), Κόγκε vs Χόφενχαϊμ (22:00)
Όμιλος Δ: Μπενφίκα vs Λυών (19:45), Χάκεν vs Μπάγερν Μονάχου (19:45)
6η αγωνιστική
Τετάρτη 15 Δεκεμβρίου
Όμιλος Γ: Μπαρτσελόνα vs Κόγκε (22:00), Χόφενχαϊμ vs Άρσεναλ (22:00)
Όμιλος Δ: Μπάγερν Μονάχου vs Μπενφίκα (19:45), Λυών vs Χάκεν (19:45)
Πέμπτη 16 Δεκεμβρίου
Όμιλος Α: Γιουβέντους vs Σερβέτ (22:00), Βόλφσμπουργκ vs Τσέλσι (22:00)
Ομάδα Β: Ρεάλ Μαδρίτης vs Χάρκιβ (19:45), Παρί Σεν Ζερμέν vs Μπρεϊντάμπλικ (19:45)
Προημιτελικά
Πρώτος αγώνας: 22/23 Μαρτίου
Δεύτερος αγώνας: 30/31 Μαρτίου
Ημιτελικοί
Πρώτος αγώνας: 23/24 Απριλίου
Δεύτερος αγώνας: 30 Απριλίου/1 Μαΐου
Τελικός
Στάδιο Γιουβέντους, Τορίνο